fb

Конкурсанти

Міжнародна програма:

Повнометражне ігрове кіно

«Розривна течія»  Стів Джаггі, Австралія
«Заповіт» Тім Ріттер, США
«Нащадки» Ясер Талебі, Іран
«Солодке прощання Віри» Олександра Бутор, Білорусь

Короткометражне ігрове кіно

«Досягти», Ентоні Рігс, США
«Висока Калорія» Мехмет Тиглі, Туреччина
«Родинний Портрет» Келлі Холмс, Великобританія
«Басейн» Карлос Руано, Іспанія
«Візьми мою руку» Франческо Сіро, Італія
«Хто вбив Анастазію Ельстер?» Жига Цібер, Словенія
«Чашка Чаю» Джитендра Рай, Індія
«Пасажир» Айк Матевосян, США
«Золота Рибка» Роммель Екларінал, США
«Поверни мене назад» Каїнг Лі, Гонконг
«Пі» Анна-Лена Тіобвальд, Німеччина
«Оніміння» Мілад Ярмуз, Іран
«Шляхи» Алекс Лора, США
«Мері» Джураджа Пріморак, Хорватія
«999999999» Карим Азімі, Іран
«Кореневий Підвал» Кайл Кляйнке, США
«Одного разу уві сні» Ентоні Найон, Бельгія
«Подаруй мені танець» Максим Герен, Франція
«Шато Совіньйон: терруар» Девід Майре, США

Короткометражне документальне кіно

«Покинута Земля» Сімо Саарікоскі, Фінляндія
«Рятівний Трос» Міа Мулларкі, Ірландія
«Іскра у Темряві: Користувачі додатку Tinder на півночі» Крістофер Хейлі, Канада
«Паривара» Алекс Лора, США
«Сараєво – Жіноча Фаталь» Джоанна Зелінська, Польща
«14:00» Казуа Ашизава, Японія
«Першадрук»  Ігор Чищеня, Білорусь
«Проект Дощу» Олег Чорний, Україна
«Ольтеанка» Жоао Педро Борсані, Румунія
«Діаб» Мазин Шеребаяні, Ірак
«Внутрішнє Я» Антоніо Спано, Італія
«До скорого» Юлія Кочетова-Набожняк, Україна
«Лебідь» Джованні Россі, Італія
«Дума про Сина» Славік Бігун, Україна

Студентське кіно

«Стіна між нами» Бруно М. Віана, США
«Бетмобіль» Дейан Барарев, Болгарія
«Приємно тебе бачити» Хуан Бермудес, Польща
«Фантастична четвірка» Хуан Бермудес, Польща
«Колеса Автобуса» Джошуа Лонг, Австралія
«Риба Пам’яті» Константинос Вахлас, Греція
«Післясмак» Юрій Катинський, Україна
«Дріт» Беркай Хасбай, Туреччина
«Поверни мене назад» Каїнг Лі, Гонконг
«Подорож» Радхей Джегатева, Австралія
«АйРоні» Радхей Джегатева, Австралія
«Світлозір» Сейєд М. Табатабаі, Іран
«Неллі та Я» Альберт Морозов, Україна
«Регрес Духу» Хантер Рорі, Йорданія
«Далеких місць не буває» Катерина Чередниченко, Україна
«Фінгермен» Іван Шоха, Україна
«Лист» Альона Капорина, Україна
«Тіньові люди» Джон Гонгалез, США
«4242» Сара Еустакіо, Португалія
«Місто Стін» Енеос Чарка, Албанія
«Кордон Віри» Оксана Войтенко, Україна
«Говори зі мною» Катерина Лесик , Україна

Музичне відео

«Час і любов і я» Патріція Андерсон, США
«Любов наступає м’яко» Йоакім Лунд, Норвегія
«Швейцарія» Енджел Вайолет, Канада
«Любов» Даніель Припчан, Венесуела
«До Невідомого»Евіан Крістенсен, Німеччина
«Я чув лавину» Алі Найкфар, Іран
«Kiffness – ти кажеш, що ти любиш мене feat Таванна Шон» Квінтон Лаврі, ПАР
«Фіолет – Романтика» Костянтин Михайлов, Україна
«Соло» (Слова та музика Кузьми Скрябіна) Віктор Павлік, Михайло Шелепов, Україна
«Асса – Більше Світла» Тетяна Власова, Україна
«Віктор» (ЕтноXL) Василь Черенков, Дмитро Максимчук, Україна
«Історія Любові» Сергій Зінчук, Україна
«Рабік Еволюція» Андрій Рябко, Україна
«КОЛО – Серце в житах» Владислав Мунрутхел, Україна
«На Глибині» Юрій Юрченко, Україна
«ТЕЛЬНЮК: Сестри – Від тебе до мене»Валерій Пузік, Україна
«Таліна – Сумно мені» IVA Entertainment, Україна
«Навколо Кола – Світла і Темна» Анастасія Ковальчук, Україна
«Привіт з Миколаєва» Анжела Богаченко, Україна
«Жінка, що пройшла через мене» Олександра Бровченко, Україна
«Випускний сюрприз від батьків» (пародія на “Грибы – Тает Лёд”) Олександр Пахальчук, Україна

Національна програма:

Повнометражні фільми українського виробництва

“Казка про Гроші” Олеся Моргунець, Україна
“У відриві” Сергій Волков, Україна
“Війна химер” Анастасія та Марія Старожицькі, Україна

Короткометражні фільми українського виробництва

«Нетерпимість» Володимир Бакум, Україна
«Пасха» Денис Кушнаров, Україна
«Мисливці за металом» Сергій Пудіч, Україна
«Її Собака» Віра Яковенко, Україна
«Чорногора» Тарас Дронь, Україна
«Фінгермен» Іван Шоха, Україна
«Дитина з полички» Світлана Федонюк, Україна
«Лист»  Альона Капорина, Україна
«Знайти вихід» Вадим Шарпан, Україна
«Велопортрети Олександр Даниленко, Україна-США
Операція «Же» Дарина Баранова, Україна
«Тримай удар» Ганна Дем’яненко, Україна
«Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени» Андрій Лідаговський

Рівне. Волинь

«У пошуках бурштину» Андрій Рябко, Рівне
«Розділ Перший» Марія Дехтярук, Луцьк
«Начитали» Світлана Федонюк, Володимир-Волинський
«Ефект бакенбарда» Стас Лозовський, Рівне
«Не здавайся» Стас Островський, Рівне
«Звуки фарб.» Олександр Гуристюк
«Щедрик» Артем Лаговський, Ірина Лаговська , Рівне
«У Пошуку Тиші» Станіслав Будь, Луцьк
«Ліфт» Павло Осіпов, Рівне
«Маски» Павло Осіпов, Рівне
«Смак Вогню» Світлана Зозуля, Луцьк
«Моя остання зупинка» Роман Прокопчук, Рівне
«Лебединий острів» Тамара Ткачук, Рівне
«Пам’ятаймо» Олексій Заворотній, Рівне
«Мафія» Тарас Реванш, Рівне
«Випускний сюрприз від батьків (пародія на “Грибы – Тает Лёд”)» Олександр Пахальчук, Рівне
«Віктор» (ЕтноXL) Василь Черенков, Дмитро Максимчук, Рівне
«Історія Любові» Сергій Зінчук, Рівне-Ізяслав
«Крила» Олена Дудось, Рівне
«Бумеранг» Оксана Дворак, Рівне
«Полум’я» Лев Кормич,  Рівне
«Золота рибка» Сергій Зінчук, Рівне