fb

Програма заходів кінофестивалю “Місто Мрії” 2017

Дата проведення
Час проведення
Місце проведення
Назва заходу
25.09.17
13:00 - 14:00
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Презентація проекту «DocUA документальна платформа»
25.09.17
14:00 - 15:30
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Відкриття Днів білоруського кіно в рамках поза конкурсної програми РМКФ «Місто Мрії»
26.09.17
15:00 -16:00
Аудиторія ГО "Простір" (центральний корпус НУВГП, Соборна, 11, ауд. 162)
Круглий стіл на тему «Кінокластер у Рівному. Міф чи реальність?»
26.09.17
16:00 - 17:00
Аудиторія ГО "Простір" (центральний корпус НУВГП, Соборна, 11, ауд. 162)
Презентація комплексного комунікаційного проекту "Дивись українське - твори своє майбутнє!"
26.09.17
18:30 - 19:00
(Мультиплекс ЕРА)
Прохід учасників, гостей та членів журі Зеленою доріжкою
26.09.17
19:00 - 21:35
(Мультиплекс ЕРА)
Урочисте відкриття та показ першого блоку номінації «Короткометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«14:00», Казуа Ашизава, Японія
«Одного разу уві сні», Ентоні Найон, Бельгія
«Приємно тебе бачити», Хуан Бермудес, Польща
«Хто вбив Анастазію Ельстер?»
Жига Цібер, Словенія
«Чашка чаю» Джитендра Рай, Індія
«Мері», Джураджа Пріморак, Хорватія
«Висока калорія», Мехмет Тиглі, Туреччина
27.09.17
10:00 - 12:00
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Номінація «Повнометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«Заповіт», Тім Ріттер, США
27.09.17
10:00 - 11:35
(Мультиплекс ЕРА)
Перший блок номінації «Студентське кіно»
«Тіньові люди», Джон Гонгалез, США
«Лист», Альона Капорина, Україна
«4242», Сара Еустакіо, Португалія
«Місто стін», Енеос Чарка, Албанія
«Кордон Віри», Оксана Войтенко, Україна
«Говори зі мною», Катерина Лесик, Україна
27.09.17
11:50 - 13:10
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Повнометражне ігрове кіно» Національна програма
«У відриві», Сергій Волков
27.09.17
13:25 - 15:10
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Короткометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«Досягти», Ентоні Рігс, США
«Басейн», Карлос Руано, Іспанія
«999999999», Карим Азімі, Іран
«Родовий підвал», Кайл Кляйнке, США
«Шато Совіньйон: терруар» Девід Майре, США
«Бетмобіль», Дейан Барарев, Болгарія
«Жебраки», Рам Прасад Менда, Індія
27.09.17
15:30 - 17:15
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Повнометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«Солодке прощання Віри», Олександра Бутор, Білорусь
27.09.17
17:35 - 19:30
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Короткометражне ігрове кіно» Національна програма
«Тримай удар», Ганна Дем'яненко
«Нетерпимість», Володимир Бакум
«Паска», Денис Кушнаров
«Мисливці за металом», Сергій Пудіч
«Її собака», Віра Яковенко
«Чорногора», Тарас Дронь
«Дитина з полички», Світлана Федонюк
«Знайти вихід», Вадим Шарпан
«Велопортрети», Олександр Даниленко
«Операція «Же»», Дарина Баранова
«Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени», Андрій Лідаговський
27.09.17
19:45 – 21:15
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Повнометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«Розривна течія», Стів Джаггі, Австралія
28.09.17
10:00 – 11:45
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Перший блок номінації «Короткометражне документальне кіно» Міжнародна програма
«Покинута Земля», Сімо Саарікоскі, Фінляндія
«Рятівний трос», Міа Мулларкі, Ірландія
«Іскра у Темряві: Користувачі додатку Tinder на півночі» Крістофер Хейлі, Канада
«Серце мами Гонгадзе. Дума про Сина», Славік Бігун, Україна
«Першадрук», Ігор Чищеня, Білорусь
28.09.17
10:00 - 11:45
(Мультиплекс Ера)
Другий блок номінації «Студентське кіно»
«Стіна між нами», Бруно М. Віана, США
«Бетмобіль», Дейан Барарев, Болгарія
«Фантастична четвірка», Хуан Бермудес, Польща
«Подорож», Радхей Джегатева, Австралія
«Колеса Автобуса», Джошуа Лонг, Австралія
«Риба Пам’яті», Константинос Вахлас, Греція
«Післясмак», Юрій Катинський, Україна
«Дріт», Беркай Хасбай, Туреччина
28.09.17
12:00 - 13:20
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Музичне відео»
«WTF», Любомир Левицький, Україна
«Час і любов і я», Патріція Андерсон, США
«Любов наступає м'яко», Йоакім Лунд, Норвегія
«Швейцарія», Енджел Вайолет, Канада
«Любов», Даніель Припчан, Венесуела
«До Невідомого», Евіан Крістенсен, Німеччина
«Я чув лавину», Алі Найкфар, Іран
«Kiffness - ти кажеш, що ти любиш мене feat Таванна Шон», Квінтон Лаврі, ПАР
«Фіолет – Романтика», Костянтин Михайлов, Україна
«Соло», (Слова та музика Кузьми Скрябіна) Віктор Павлік, Михайло Шелепов, Україна
«Асса - Більше Світла», Тетяна Власова, Україна
«ЕтноXL –Віктор», Василь Черенков, Дмитро Максимчук, Україна
«Історія Любові», Сергій Зінчук, Україна
«Рабік Еволюція», Андрій Рябко, Україна
«КОЛО – Серце в житах», Владислав Мунрутхел, Україна
«На Глибині», Михайло Пузурин, Україна
«ТЕЛЬНЮК: Сестри – Від тебе до мене», Валерій Пузік, Україна
«Таліна – Сумно мені», IVA Entertainment, Україна
«Навколо Кола – Світла і Темна», Анастасія Ковальчук, Україна
«Привіт з Миколаєва», Анжела Богаченко, Україна
«Жінка, що пройшла через мене», Олександра Бровченко, Україна
«Випускний сюрприз від батьків» (пародія на «Грибы – Тает Лёд»), Олександр Пахальчук, Україна
«Дойна на ножі», Майк Кауфман-Портніков, Україна
«Полонений», (На пісню О. Пономарьова) Влад Розіховський, Україна
28.09.17
13:40 - 15:20
(Мультиплекс Ера)
Другий блок номінації «Короткометражне документальне кіно» Міжнародна програма
«Сараєво – Жіноча Фаталь», Джоанна Зелінська, Польща
«Проект Дощу», Олег Чорний, Україна
«Ольтеанка», Жоао Педро Борсані, Румунія
«Внутрішнє Я», Антоніо Спано, Італія
28.09.17
15:40 - 17:15
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Повнометражне ігрове кіно» Національна програма
"Війна химер", Анастасія та Марія Старожицькі
28.09.17
17:45 - 19:45
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Рівне. Волинь» Національна програма
«У пошуках бурштину», Андрій Рябко, Рівне
«Розділ Перший», Марія Дехтярук, Луцьк
«Начитали», Світлана Федонюк, Володимир-Волинський
«Ефект бакенбарда», Стас Лозовський, Рівне
«Не здавайся», Стас Островський, Рівне
«Звуки фарб. Олександр Гуристюк» Артем Лаговський, Ірина Лаговська, Рівне
«Щедрик», Артем Лаговський, Ірина Лаговська , Рівне
«У Пошуку Тиші», Станіслав Будь, Луцьк
«Ліфт», Павло Осіпов, Рівне
«Маски», Павло Осіпов, Рівне
«Смак Вогню», Світлана Зозуля, Луцьк
«Моя остання зупинка», Роман Прокопчук, Рівне
«Лебединий острів», Тамара Ткачук, Рівне
«Пам’ятаймо», Олексій Заворотній, Рівне
«Мафія», Тарас Реванш, Рівне
«Крила», Олена Дудось, Рівне
«Бумеранг», Оксана Дворак, Рівне
«Щоб люди знали правду», Валерій Мартинюк, Рівне
«Полум'я», Лев Кормич. Рівне
«Золота рибка», Сергій Зінчук, Рівне
«Сім чудес Волині», Руслана Мельник, Луцьк
28.09.17
20:00 - 22:00
(Мультиплекс Ера)
Номінація «Повнометражне ігрове кіно». Національна програма
Прем’єра фільму «Казка про гроші» Олесі Моргунець. (Зустріч з творчою групою)

29.09.17
14:00 - 15:30
Районний будинок культури (м.Дубно)
Третій блок номінації «Короткометражне документальне кіно» (Міжнародна програма)
«Діаб», Мазин Шеребаяні, Ірак
«До скорого», Юлія Кочетова-Набожняк, Україна
«Лебідь», Джованні Россі, Італія
«Паривара», Алекс Лора, США
29.09.17
15:45 - 17:15
Районний будинок культури (м.Дубно)
Третій блок номінації «Студентське кіно»
«Поверни мене назад», Каїнг Лі, Гонконг
«АйРоні», Радхей Джегатева, Австралія
«Світлозір», Сейєд М. Табатабаі, Іран
«Неллі та Я», Альберт Морозов, Україна
«Регрес Духу», Хантер Рорі, Йорданія
«Далеких місць не буває», Катерина Чередниченко, Україна
«Фінгермен», Іван Шоха, Україна
«Лист», Альона Капорина, Україна
29.09.17
17:30-18:50
Районний будинок культури (м.Дубно)
Номінація «Повнометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«Нащадки», Ясер Талебі, Іран
29.09.17
19:10 - 20:30
Районний будинок культури (м.Дубно)
Номінація «Короткометражне ігрове кіно» Міжнародна програма
«Візьми мою руку», Франческо Сіро, Італія
«Золота Рибка», Роммель Екларінал, США
«Пі», Анна-Лена Тіобвальд, Німеччина
«Оніміння», Мілад Ярмуз, Іран
«Шляхи», Алекс Лора, США
«Пасажир», Айк Матевосян, США
30.09.17
11:30 - 12:00
(Мультиплекс Ера)
Прохід учасників, гостей та членів журі зеленою доріжкою
30.09.17
12:00 - 12:45
(Мультиплекс ЕрА)
Урочисте закриття, вручення відзнак
30.09.17
12:45 - 14:15
(Мультиплекс ЕРА)
Показ фільму - Гран-прі фестивалю
27-29.09.17 Покази позаконкурсної програми «Дні білоруського кіно»:
11:00-17:00 Рівненський обласний краєзнавчий музей
14:00-18:00 Рівненська дитяча музична школа №2
14:00-18:00 Рівненська державна дитяча художня школа імені
А.І.Мартиненка
19:00-21:00 Аудиторія ГО ПРОСТІР

Поділитись