fb

Фестиваль 2017

Другий Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії» проходив з 26 по 30 вересня 2017 року.

Міжнародна конкурсна програма включала наступні номінації:
повнометражне ігрове кіно, короткометражне ігрове кіно, короткометражне документальне кіно, студентське кіно, музичне відео. Офіційне відкриття та закриття кінофестивалю, а також показ конкурсних фільмів, відбувся у кінотеатрі “Ера” (вулиця Гагаріна, 51, www.new.multiplex.ua)

Національна конкурсна програма складалась з повнометражних та короткометражних фільмів українських авторів.

 

ЖУРІ

ВОЛОДИМИР ВОЙТЕНКО (УКРАЇНА)

кінознавець, кінокритик, член правління Української Кіноакадемії, ведучий телепроекту “Арґумент кіно” на каналі 1+1, голова журі Міжнародної конкурсної програми

РИММА ЗЮБІНА (УКРАЇНА)

кіноакторка, лауреат Першої Національної Кінопремії “Золота Дзиґа” у номінації «Найкраща акторка»

АЛЛА ЗАГАЙКЕВИЧ (УКРАЇНА)

композитор, музикант, лауреат Першої Національної Кінопремії “Золота Дзиґа” у номінації «Найкращий композитор»

ТЕТЯНА ЮРИКОВА (УКРАЇНА)

кіно та телеактриса

ОЛЕГ УЩЕНКО (УКРАЇНА)

кінорежисер, продюсер, сценарист

ЮРІЙ ІГРУША (БІЛОРУСЬ)

кінопродюсер, режисер, керівник відділу маркетингу та реалізації кіностудії “Білорусьфільм”, голова журі Національної конкурсної програми

ВІКТОРІЯ ЛЕВИНСЬКА (НІМЕЧЧИНА)

кінорежисер, кінокритик

ОЛЬГА КРЕМЕНЕЦЬКА (БІЛОРУСЬ)

продюсер, сценарист

ПЕРЕМОЖЦІ

Гранпрі:

“Війна химер”, Анастасія та Марія Старожицькі, Україна

Міжнародна програма:

Ігрове короткометражне кіно:

Перша премія: «Марія», Джураджа Приморак, Хорватія
Друга премія: «Бетмобіль», Дейан Барарев, Болгарія
Третя премія: «Висока Калорія», Мехмет Тиглі, Туреччина

Документальне короткометражне кіно:

Перша премія: «Діаб», Мазин Шеребаяні, Ірак
Друга премія: «Рятівний Трос», Міа Мулларкі, Ірландія
Третя премія: «Проект Дощу», Олег Чорний, Україна

Студентське короткометражне кіно:

Перша премія: «Дріт», Беркай Хасбай, Туреччина
Друга премія: «Лист», Альона Капорина, Україна
Третя премія: «Поверни мене назад», Каїнг Лі, Гонконг

Музичне відео:

Перша премія: WTF, Любомир Левицький, Україна
Друга премія: «На Глибині», Михайло Пузурин, Україна
Третя премія: “Історія любові”, Сергій Зінчук, Україна

У номінації “Повний метр” члени журі вирішили не відзначати нікого.

Національна програма:

Повнометражне кіно:

Перша премія: “У відриві”, Сергій Волков
Друга премія: «Казка про гроші», Олеся Моргунець

Ігрове короткометражне кіно:

Перша премія: «Кордон Віри», Оксана Войтенко
Друга премія: «Чорногора», Тарас Дронь
Третя премія: «Говори зі мною», Катерина Лесик

Рівне. Волинь 
Перша премія: «Ефект бакенбарда», Стас Лозовський
Друга премія: «У Пошуку Тиші» Станіслав Будь
Третя премія: «Маски», Павло Осіпов

За найкращий фільм, який символізує невмирущий дух тих хто віддав життя за батьківщину. Памяті Марка Паславського
«До скорого», Юлія Кочетова-Набожняк

Спеціальні відзнаки від директора кінофестивалю Золотий Булига:
У міжнародній програмі: «Сараєво – Жіноча Фаталь» Джоанна Зелінська, Польща
У національній програмі: «Нетерпимість», Володимир Бакум.

Спеціальна відзнака від Римми Зюбіної для фільму: «Хто вбив Анастазію Ельстер?», Жига Цібер, Словенія

Спеціальний приз та відзнака від Letter To Fest – кінофестивальна дистриб’юція:«Рятівний Трос», Міа Мулларкі, Ірландія