fb
2

Анонс конкурсного фільму “Війна Химер” (реж. Анастасія Старожицька, Марія Старожицька, Україна)

     «Війна химер» — український документальний фільм 2017 року, знятий Анастасією та Марією Старожицькими. Це особиста історія про війну, кохання та смерть, зафільмована її безпосередніми учасниками. Прем’єра стрічки відбулася 25 березня 2017 року на фестивалі документального кіно з прав людини Docudays UA. У липні 2017-го фільм брав участь в конкурсній програмі європейських документальних фільмів на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі.
У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар»Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

2
Програма: Національна
Номінація: Повнометражне кіно
Жанр: Документальний
Хронометраж: 1:33:00
Країна: Україна
Режисер: Анастасія Старожицька, Марія Старожицька
Дата та час трансляції на кінофестивалі:  28 вересня о 15:40 (Мультиплекс “Ера”)
Сюжет: У центрі сюжету стрічки — історія подорожі бійця на позивний «Лавр», Валерія Лавренова, котрий вижив, та його дівчини Анастасії, режисерки фільму, до лінії фронту і спроби спільного життя після всього побаченого і пережитого. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив в Іловайський котел, втратив найближчих побратимів, вона, подорожуючи розбитими містами, намагається зрозуміти сутність війни та кохання. І обоє відверто розповідають один одному, що відчувають під час військових дій, виходу з котла, спроби жити разом і нової, вже спільної подорожі на передову.

cadr1 cadr8 mariia-anastasiia cadr7

 

[Голоси: 1    Середня оцінка: 2/5]

Поділитись

Залишите коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *