fb

Переможці

За підсумками чотирьох днів переглядів конкурсної програми журі присудило першість, призові місця та інші відзнаки наступним роботам:

Гран-прі кінофестивалю члени журі присудили документальному фільму «МІФ» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія.

 

Міжнародна конкурсна програма:

Ігрове короткометражне кіно

Перша премія: «Дженна», Крістіан Мон’єр, Франція

Друга премія: «Айноа», Іван Сейнз-Пардо, Іспанія, та «Харон», Льюїс Тіноко Пінеда, Іспанія

Третя премія: «Рахіль», Аят Асаді Рабар, Іран, та «Катастрофа», Максим Фейєр, Северін Де Стрейкер, Бельгія

Спеціальні відзнаки отримали:

За актуальність теми: «Жасмін сміється», Алаа Аль Сехнаві, Сирія, та «Відлуння», Негін Хомайонпур, Іран

За кращу жіночу роль: Аурелія Щекарскі, акторка фільму «Айноа»

За сюрреалізм: «Втеча», Жуль Крувельє, Франція

За кращий сценарій: «Рахіль», Аят Асаді Рабар, Іран

За внесок у зближення шведського і українського народів: «Ми мріємо падати», Хокан Юландер, Швеція

Ігрове повнометражне кіно

Перша премія: «Заблудлі», Дастін Фінілі, Нова Зеландія

У цій же номінації два спеціальні дипломи отримали:

За кращу операторську роботу: «Човен», Петрус Карірі, Бразилія

За кращу роботу художника-постановника: «Заблудлі», Дастін Фінілі, Нова Зеландія

Анімація

Перша премія: «Маскарпоне», Йоганн Шуберт, Німеччина

Друга премія: «Причинна», Андрій Щербак, Україна

Третя премія: «Лабіринт», Степан Коваль і Олександр Колодій, Україна

Студентське кіно

Перша премія не присуджувалася.

Друга премія: «FIFO», Саша Фербус, Джеремі Пуффе, Бельгія, та «Піднімись і повстань», Раанан Бергер, Ізраїль

Третя премія не присуджувалася.

Документальне короткометражне кіно

Перша премія: «Вихідний», Жанна Максименко-Довгич, Україна

Друга премія: «Тут ніхто не помирає», Сімон Панай, Франція

Третя премія не присуджувалася.

Музичне відео

Перша премія: «Монах», Сашко Даниленко, США-Україна

Друга премія: «Дума про Піхотинця 1908-2018», Костянтин Кляцкін, Україна

Третя премія: You Drive My Four Wheel Coffin, Роман Волосевич, Україна

 

Національна конкурсна програма:

Короткометражне кіно

(До цієї номінації увійшли художні фільми.)

Перша премія: «Затамувавши подих», Олексій Соболєв

Друга премія: Crabgirl, Сергій Пудіч, та «Цвяхи», Ахмеді-Ернес Сарихаліл

Третя премія: «Сеанс», Олексій Тараненко, «Невидима», Максим Наконечний, та «Обійми Мене», Володимир Бакум

Повнометражне кіно

(До цієї номінації увійшли документальні та художні фільми. Перемогу присуджено документальному кіно.)

Перша премія: «Майже 10 000 виборців», Уляна Осовська. Друга та третя премії не присуджувалися.